Menu

Filozofie

Naší filozofií je maximální orientace na zákazníka.

Snažíme se konzultovat jeho přání a představy, životní styl a poté společně zvolíme vhodný, padnoucí účes či barevnou proměnu vlasů ušitou na míru dle tvaru obličeje, typu vlasů a barvy pleti a očí. Při tvorbě střihů preferujeme složitější a časově náročnější techniky, které našim klientkám a klientům zaručují nenáročnou domácí úpravu. Pro tyto techniky jsme absolvovali stáž na Academy Vidal Sassoon v Londýně a pyšníme se certifikátem na stříhání geometrických střihů  světově proslulé metody Vidal Sassoon. 

Často k nám zavítají noví klienti nespokojení se svou nynější kvalitou vlasů, kterým se snažíme maximálně vyhovět a nalézt pro ně okamžité řešení. V případě přání jim dokážeme pomoci i formou prodloužení či zahuštění vlasů, metodami, které zaručují okamžitý efekt a spokojenost. 

Náš salon je odpočinkem a únikem od stresu. Nikdy nepracujeme na dvou nebo více klientkách či klientech zároveň.  Je třeba zmínit, že k profesionální vlasové péči patří vysoce kvalitní, profesionální vlasová kosmetika, jejímiž účinky jsou barevné výsledky či vlasové kreace silně podpořeny. Sledujeme módní trendy a pravidelně navštěvujeme semináře týkající se aktuálních kolekcí střihů a barvení. V posledních letech se zaměřujeme na semináře společností Goldwell, Wella, Alcina, Paul Mitschell, Olaplex, Malibu C,    tedy zvučné světové značky vyznačující se vysokými standardy výzkumu a vývoje produktů, které při dlouhodobém používání podporují vzhled a zdraví vlasů a zaručí následnou spokojenost zákazníka.

V roce 2018 jsme cítili potřebu rozšířit nás salon o s přírodou spjaté produkty a vznikly tím nové Hairstyle přírodní lázně pro vlasy,  vybrali jsme pro naše klienty vysoce kvalitní BIO a Vegan OK produkty značek INSIGHT, DAVINES a NATULIQUE, jelikož pro nás bylo důležité nabídnout služby i klientům s požadavkem na ošetření kvalitními produkty bez zbytečné chemie. Naši klienti se mohou těšit na služby spojené s hloubkovým  čištěním vlasů a vlasové pokožky od hlubokých nečistot a nánosu vlasy zatěžujících silikonů.

Zdravé vlasy začínají zdravou pokožkou hlavy, proto se zabýváme i diagnostikou stavu vlasové pokožky a vlasu trichokamerou. Trichologie patří k základním poskytovaným službám každého moderního salonu a i v našem je tato služba u našich zákazníků zdarma samozřejmostí. 

S láskou pečujeme o Vaše krásné vlasy.